Bewuster en Gezonder

Voeding, Gezondheid en Afvallen

Persoonlijke begeleiding

Weet wat je eet en leer vertrouwen op jezelf. Bewuster en Gezonder Kesteren.

Iedereen wéét dat voeding een enorme impact heeft op hoe jij je voelt en hoe zwaar je bent. Het kan ervoor zorgen dat jij je vól energie voelt en in staat bent om de hele dag door krachtig en met plezier bezig te zijn. Het kan ook anders als je je lichaam voeding geeft waar niet de juiste voedingsstoffen in zitten en waar je geen energie van krijgt. Dan voel je je (geleidelijk aan) futloos en kunt steeds meer klachten ervaren.

Misschien ben je tevreden met je lichaamsgewicht of zou je graag een paar kilo willen afvallen? Ook hier is kennis over de voor jou juiste voeding heel belangrijk! 

Ook al wéét je dit dan is het vaak een uitdaging om veranderingen aan te brengen. Want: waar begin je? Wat is goed voor jou? 

Meten = Weten

 

Hoe ontdek je nu wat goed is voor jou? Jij zit namelijk anders in elkaar dan je vader, moeder, kind, vriendin of collega. Jouw lichaam werkt op jouw eigen unieke manier en dáár zou je naar moeten luisteren. Dit zijn we niet vaak verleerd. Met mijn hulp kun je dit weer aanleren! We starten met een heleboel vragen en eenvoudige testen. Daaruit ontstaat een beeld van hoe het met jouw lichaam gesteld is. Wat is er uit balans bij jou? Op welk gebied zijn er tekorten? Welke risico’s loop je? Wat zorgt ervoor dat je klachten hebt?

“Meten is Weten, Gissen is Missen

Alles in jouw eigen tempo

 

Na de uitgebreide intake bespreken we samen wat de mogelijkheden zijn voor jou. Wat wel een voorwaarde is: neem jezelf serieus! Zet jezelf op nummer 1. Dat is de enige manier om goed voor jezelf te zorgen. 

Het doel van onze samenwerking is om jou weer te leren naar je eigen, krachtige, innerlijke stem te luisteren! Dat kan best lastig zijn in het begin omdat we constant omringd worden door stemmen, meningen en overtuigingen van andere mensen. En dat al een leven lang! Om hier meer los van te komen is tijd en geduld nodig. Het is een proces dat precies zo snel gaat als jij aankunt.

Contact met Hanneke van Bewuster en Gezonder in Kesteren

Je hebt voeding nodig om te overleven. Dit is een oerinstinct van de mens. Heel vroeger was voeding zoeken zelfs één van de dagtaken.

Toen waren er nog geen supermarkten en koelkasten om voorraden in op te slaan. Elke dag weer moest de mens op pad om voedsel te zoeken in de natuur om in leven te blijven. Soms was dat makkelijk maar er waren ook perioden van schaarste. Het lichaam van deze mensen paste zich daaraan aan.

Voedingsadvies Bewuster en Gezonder Kesteren

Hou het simpel!

Zo eenvoudig als het vroeger was, zo ingewikkeld is voeding tegenwoordig geworden. Of liever gezegd: het is ingewikkeld gemáákt. De één weet het nog beter dan de ander en wil jou ervan overtuigen dat je naar hen moet luisteren. Wat belangrijk is om te beseffen: ze vertellen je vooral wat voor hén werkt vanuit hun visie en ervaring. En hier kunnen zeker heel waardevolle manieren bij zitten.

Toch wil ik je leren om vooral naar jezelf te gaan luisteren en voelen hoe jouw lichaam aanvoelt bij bepaalde voedingskeuzes.

Denk nog even terug aan de tijd dat de mens de voeding uit de natuur moest halen en er nog geen supermarkten en koelkasten bestonden. Het menselijk lichaam functioneerde daar prima op. Veel ziekten en kwalen die we tegenwoordig kennen, bestonden toen niet.

Het is een feit ons lichaam in de basis nog precies hetzelfde werkt als toen! De voeding was natuurlijk, onbewerkt en eenvoudig. Mensen  konden ook toen zeker gezond oud worden. Er waren vaak wel ándere omstandigheden waardoor de gemiddelde leeftijd lager lag dan tegenwoordig.

De natuur als basis

 

Mensen waren vroeger helemaal niet bezig met bijvoorbeeld vegetarisch of veganistisch eten. Ze dachten niet na over lactose, gluten, suiker, intermittend vasten e.d. Dat hoefde ook niet, want ze aten producten uit de natuur, zonder toevoegingen of bewerkingen. Er was kennis over kruiden en planten en doordat ze met de seizoenen meebewogen, was hun voedsel automatisch gevarieerd. Er waren periodes dat er weinig voedsel was, dus dan moesten ze wel vasten. Water was het enige dat ze dronken. Dat was de basis.

Weet wat je eet en leer vertrouwen op jezelf. Bewuster en Gezonder Kesteren.

Samen op ontdekkingsreis

 

Voel je je onzeker en verward op het gebied van voeding? Dan help ik je ontdekken wat werkt voor jou. Samen gaan we op ontdekkingsreis. We nemen jouw voedingsgewoontes door en hoe jij je hierbij voelt. Ook werk ik met een aantal testen die heel objectief informatie geven over jouw gezondheidstoestand.

Ervaar je voldoende energie om de dingen te doen die je wilt doen? Kun je je goed concentreren? Voelt je lichaam sterk en gezond? Zo zou het wel moeten zijn als je de voor jou juiste voeding neemt.

Jij ben een prachtige en krachtige vrouw! Daar geloof ik, Hanneke van Bewuster en Gezonder in Kesteren, in.

Er is meer …

 

Voeding is niet het enige onderdeel dat ervoor zorgt dat jij je gezond, fit en krachtig kunt voelen. Het is ook belangrijk om je ervan bewust te worden welke gedachten je hebt. Gedachten over jezelf, anderen, wat gezond is of de omstandigheden waar je mee te maken hebt. Gedachten zijn heel krachtig! Ook hier zal ik je persoonlijk begeleiden in het proces van bewustwording.

Voeding- en Leefstijladvies Compleet

 

Veranderingen doorvoeren in je leven kost tijd. Gun jezelf die tijd. Wees geduldig. Alles begint met die eerste stap. Zet jij die stap samen met mij? Het traject gaan we, in eerste instantie, aan voor 3 maanden. Dan leer je hoe het werkt om de voor jou juiste voeding te nemen en ook om bewust voor jezelf te kiezen. Jouw investering in jezelf hiervoor is € 499.